forum crescatorilor de gain de rasa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum crescatorilor de gain de rasa din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  




 

 Faverolles somon clasic

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
pasarila_nou




Numarul mesajelor : 18
Varsta : 57
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/02/2011

Faverolles somon clasic Empty
MesajSubiect: Faverolles somon clasic   Faverolles somon clasic EmptyVin Feb 18, 2011 10:36 pm

Am interes pentru pentru o familie de Faverolles somon, varietatea clasica, 4 F + 1 M (eventual si alte optiuni). Pret, calitate, si obraz subtire. Multumesc anticipat!
Sus In jos
veterinar




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 80
Localizare : Moldova Noua
Data de inscriere : 20/12/2009

Faverolles somon clasic Empty
MesajSubiect: Re: Faverolles somon clasic   Faverolles somon clasic EmptyJoi Mar 17, 2011 9:39 am

Buna dimineata
Din cate stiu domnul Emil Nistoran,vicepresedintele Asociatiei Caras Severin are o familie de Faverolles de vanzare.
Succes
Sus In jos
pasarila_nou




Numarul mesajelor : 18
Varsta : 57
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/02/2011

Faverolles somon clasic Empty
MesajSubiect: Dl. Veterinar.   Faverolles somon clasic EmptyVin Mar 18, 2011 10:56 pm

Interesul este acelasi,insa este greu de gasit un domn pe care nu-l cunosc. Daca sunteti in relatii, sau aveti o adresa de e-mail, ori numar de telefon, ne-ar sta mai bine. Multumesc pentru raspuns, si va mai astept cu ceva in plus. Doar daca doriti! Va doresc sanatate, si s-auzim de bine.
Sus In jos
Sasha20




Numarul mesajelor : 6
Varsta : 35
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 19/03/2011

Faverolles somon clasic Empty
MesajSubiect: Re: Faverolles somon clasic   Faverolles somon clasic EmptySam Mar 19, 2011 6:19 pm

Sal
cauta pe google numele domnului eu acolo am gasit un numar de telefon. Nu stiu daca este valabil
Sus In jos
veterinar




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 80
Localizare : Moldova Noua
Data de inscriere : 20/12/2009

Faverolles somon clasic Empty
MesajSubiect: Re: Faverolles somon clasic   Faverolles somon clasic EmptyLun Mar 21, 2011 9:20 pm

Buna seara
Adresa domnului Nistoran Emil nu o am dar am 2 numere de telefon
0764986453 0745538775
De asemenea poate fi contactat fratele dansului care este tot crescator de gaini;Nistoran Dorin Str.D.Bojinca Nr.7 Oravita jud.Caras Severin tel.0255571538 0744552163.
Nu-l sunati pe Emil Nistoran in perioada 24-27 martie caci pleaca dupa pasari in Germania.
S-auzim de bine
Sus In jos
pasarila_nou




Numarul mesajelor : 18
Varsta : 57
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/02/2011

Faverolles somon clasic Empty
MesajSubiect: Re: Faverolles somon clasic   Faverolles somon clasic EmptyMar Mar 22, 2011 8:41 pm

Multumesc pentru detalii! Suficient sa stiu, de unde vin, si nu are rost sa comentez. Sigur domnii isi tin toate pasiunile, dar mai mult ca sigur o sa-i sun. Multumesc Domnilor!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Faverolles somon clasic Empty
MesajSubiect: Re: Faverolles somon clasic   Faverolles somon clasic Empty

Sus In jos
 
Faverolles somon clasic
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorilor de gain de rasa :: anunturi :: cumparare-
Mergi direct la: