forum crescatorilor de gain de rasa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum crescatorilor de gain de rasa din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  




 

 subventi de stat

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
djbazzzb




Numarul mesajelor : 4
Varsta : 60
Localizare : jimbolia
Data de inscriere : 05/03/2009

subventi de stat Empty
MesajSubiect: subventi de stat   subventi de stat EmptyVin Mar 06, 2009 7:49 pm

eu primesc subventie 400 roni la rasa rodeisland
Sus In jos
endy




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 46
Localizare : Arad
Data de inscriere : 24/05/2009

subventi de stat Empty
MesajSubiect: Re: subventi de stat   subventi de stat EmptyLun Iun 22, 2009 9:30 am

djbazzzb a scris:
eu primesc subventie 400 roni la rasa rodeisland
Buna, Ma intereseaza actul normativ cu subventiile pentru pasari de rasa, vad ca sunteti un crescator cu experienta, si ma mai intereseaza cum se primesc inelele pentru gaini, care sunt pasii. Sunt incepator in acest domeniu, dar am inteles ca prin inelarea pasarilor le creste si valoarea. Multumesc.
Sus In jos
veterinar




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 80
Localizare : Moldova Noua
Data de inscriere : 20/12/2009

subventi de stat Empty
MesajSubiect: ordin si inelare   subventi de stat EmptyMier Feb 17, 2010 7:16 pm

Buna seara
Cred ca Ordinul este 634/9 octombrie 2009 al MAPDR si este publicat in Monitorul oficial nr.698/16 oct.2009
Inelele se comanda doar prin Asociatiile judetene membrilor sai.Nu se fac in tara.Daca nu sunteti membru,pentru 2010 ati ratat.Se asteapta ca in cateva zile sa soseasca la asociatii si sa se distribuie conform cu comanda fiecaruia.In curtea crescatorului nu inelul da valoare ci puritatea de rasa.Pentru expozitii in general se pretinde inelarea pasarii.
veterinar
Sus In jos
Continut sponsorizat





subventi de stat Empty
MesajSubiect: Re: subventi de stat   subventi de stat Empty

Sus In jos
 
subventi de stat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorilor de gain de rasa :: evenimente :: subventii-
Mergi direct la: